סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

ספר המזלות של פוקימון 12!

http://pocketmonsters.co.il/wp-content/uploads/2012/02/Glory_Day___Flaming_Moltres_by_GeneralStar.jpg

ג'יימס: "יש לקחת את מה שכתוב פה בחיוך, בהבנה ובפתיחות מלאה. תהנו!"

= = = = =

זבולון, 20.7, מזל

לבני מזל מארשאדו יש זיכרון מדהים ולעיתים קרובות הם נוטים להתרפק על נוסטלגיה. תקופת יולי אוגוסט מביאה איתה הרבה מאוד תכנונים, הבטחות וניסיונות ובחלק מהפעמים יש התקדמות טובה ומספקת, אבל דברים מסוימים לא מתקדמים, וזה גורר איתו הרבה תחושות פחות נעימות.

= = = = =

דניאל, 8.11.02, מזל

צורה זו של לאנדורוס מתאפיינת בהרבה מאוד כוח פנימי, כוח רצון וכוח להפוך דברים ממחשבה למציאות קיימת. את הזמן האחרון אתם מבלים בעשיית משהו שחשוב לכם, ועוזר לכם לבנות את הביטחון העצמי שלכם, ולמרות שנראה שיש איזו שהיא נסיגה לאחרונה, דברים צפויים להשתלם ממש בקרוב.

= = = = =

כריס, 19.03, מזל

בני מזל מיאוסקראדה הם מסתוריים, מלאים ברגש וכאלה שניחנים בנתינה אדירה. מסלול החיים שלכם בתקופה האחרונה עולה על הגל הנכון, ואתם מתחילים לראות איך הכל מסתדר לטובה. אבל כמו שאתם בטח יודעים, החיים הם כמו רכבת הרים סוערת ופעם אחת אתה על גג העולם ופעם אחת אתה מתחת לגלגלים.

= = = = =

אורן, 16.06, מזל

אנרגיה, הרחבת אופקים וקשרים בין אישיים הם מונחים בסיסיים אצליכם. נראה שלא משנה מה אתם עושים בשנה האחרונה, אתם מצליחים בו וידכם יוצאת על העליונה. זהו זמן להעז ולבדוק את הגבולות שלכם, להתעניין בנושאים שלא הכרתם ולהכיר אנשים מתחומים אחרים.

= = = = =

מיוטו, 13.12, מזל

בניגוד למזל שלכם, אתם מתמקדים בדברים שוליים כמו כסף, לנסות לרצות אחרים ומוניטין. כך שלמרות שהצלחה, אושר והנאה הם ממש מעבר לפינה, אתם דווקא בוחרים להתמקד בדברים שאינם בשליטתכם, וכתוצאה מזה, התחושה שלכם היא לרוב יותר סבל מאשר הנאה.

= = = = =

עיני, 3.2, מזל טראפגוס (צורה טרסטל)

בני מזל טראפגוס הם דואליים: מצד אחד הם חכמים, מבריקים וחברותיים, ומצד שני הם קצת ביישנים, סגורים ולא אוהבים יותר מדי רעש. התקופה הזו ניחנת בהיקשרות דווקא לדברים שאינם מהעולם האנושי, לדוגמה: אפליקצייה כלשהי, מכשיר כלשהו או אפילו חברות וירטואלית מאחורי מסך.

= = = = =

גלעד, 3.7, מזל

השנה הקרובה מכילה בתוכה הרבה התפתחויות בתחומים אישיים. אפילו התרחבות משפחתית נמצאת על הפרק. קשיים הם חלק מהסיפור, אבל הם יובילו אך ורק לדברים טובים. החודשים הקרובים יהיו מאתגרים מבחינה כספית, אבל עזרה נמצאת בדרך, אז החזיקו מעמד. הכל יהיה בסדר.

= = = = =

פוסטים קשורים

4 תגובות

  1. דיימ היטמן, יש לך מצלמות עלינו?

    רק אני שמתי לב שזה ספר מזלות שבנוי בעיקר מאגדיים?

  2. תודה על הקריאה! אני מקווה שכמה שפחות זמן יהיה לחוץ בכסף, אבל באמת מקווה שזה יסתדר במהרה.

  3. בנוסף, החלטתי לבדוק מעכשיו עד כמה מדויק הייתה התחזית הקודמת. אז בדקי ובספר המזלות ה11 היה ניתוח אופי יותר מאשר תחזית, אבל הוא נגע בול בנקודה חשובה אז אני נותן + לתחזית ההיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *