סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

פרק 795 – העיתונאית ממחוז אחר / The Journalist from Another Region

קרדיט על הסיקור: דניאל

שם הפרק – English
The Journalist from Another Region

שם הפרק – עברית
העיתונאית ממחוז אחר

שם עונה ומספר פרק
פרק מספר 795
BW136

תמונת הפרק

עלילה
אש והחבורה מגיעים לפסטיבל באי הארווסט ולפתע פוגשים פוקימון שהפוקידע של אש לא מצליח לזהות. אש מנסה לתפוס אותו, אך מתקפת החשמל של הפוקימון מעלפת אותו והמאמנת של הפוקימון באה להתנצל בפניו. שמה אלכסה והיא עיתונאית ממחוז קאלוס. יחד עם הפוקימונים שלה, גוגוט והליופטייל, היא כותבת על פוקימונים מסביב לעולם. הליופטייל עוזר להטעין את הציוד שלה וגוגוט הוא זה שמעביר את ציודה על גבו. היא אומרת להם שהיא באה לכתוב על תחרות פוקימון סומו ומספרת על הסיפור מאחורי זה: לפני הרבה שנים, האי היה בסכנה בשל חוסר מזון כי אנשים היו קוטפים את כל הפירות מהעצים, אבל ילד קטן קטף פרי וחילק אותו לשניים ונתן אותם לפוקימונים ואמר להם להתחלק. היום האי כבר החלים מהבעיה והיום תחרות פוקימון סומו מכבדת את הקרב הקשה שהאי חווה. אש, איריס וסילאן מצטרפים לתחרות ובזמן ההמתנה, הם פוגשים ילד גס רוח בשם רודני שהצטרף גם הוא לתחרות. בגמר פיגנייט של אש נלחם נגד גולארק של רודני ולבסוף אש מנצח. רודני מאוכזב מההפסד, אבל אש חולק איתו פירות כפי שהאגדה של האי מספרת. החבורה חוזרת לספינה ומגלה שאלכסה בדרכה לקנטו והיא מצטרפת אליהם למסע.

פוקימונים בולטים בפרק

אירועים מיוחדים בפרק
– החבורה פוגשת את אלכסה שבאה מקאלוס.
– לאלכסה יש את הפוקימונים: הליופטייל וגוגוט.
– אש זוכה בתחרות פוקימון סומו.
– אלכסה מצטרפת לחבורה במסע שלהם לקנטו.

קישורים

פרק 794

עונה 16

פרק 796

מדריך פרקים

פוסטים קשורים

6 תגובות

  1. זו הפעם ה4 שרואים פוקימון מדור אחריי זה בפוקימון היה את תוגפי ואת הוהו

  2. היו הרבה יותר פוקימונים שנחשפו לפני הדור שלהם. היה את מאריל, סנאבול, לוגיה, וואינוט, קקליאון, בלייזיקן, וויילמר לאטיוס, לאטיאס, מאנצ'לאקס, לוקאריו, בונסלי, צ'אטוט, מיים ג'וניור, וויבייל, מאנאפי, בוויזל, זורואה, זורוארק… הרשימה רק נמשכת ונמשכת

  3. הרבה מהם לא היו בסרטים. מאריל של טרייסי, קקליאון ובלייזיקן של האריסון, מאנצ'לאקס של מיי, מיים ג'וניור של ג'יימס, בונסלי של ברוק ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *