סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

התערבות: היטמן VS עמית – האם פוקימון תחזור לשידור ב1.5?

"היי, אנו רוצים לעדכן שעקב עדכון שקיבלנו מערוץ הילדים, הסדרה פוקימון לא צפויה לעלות היום וכאשר יתקבך (יתקבע) תאריך מדויק תעודכנו בהתאם", אלה המילים מתוך הפוסט שהעלה העמוד הראשי של הוט תקשורת בפייסבוק, שבישרו לי שהפסדתי בהתערבות.

לכל מי שלא יודע, אני (עמית) ויוסי (הלא הוא היטמן, מנהל האתר הגאון שלנו) עשינו התערבות בצ'אט הרשמי של האתר (צ׳אטוט). אני בטיפשותי אמרתי שיש לסמוך על חברה גדולה כמו הוט שתעמוד במילה שלה, ותחזיר את פוקימון לשידור בישראל. ויוסי הנשגב, הגאון והאלוף אמר שאין לסמוך עליהם ופוקימון לא תחזור. לפחות לא בראשון לחמישי!

האמת היא שלא הובסתי ככה מאז שניסיתי לנצח את האליט פור של ברקת רק עם פוקימוני חרק. יוסי הגאון הצליח לראות את כל התמונה המלאה, הוא הצליח להבין משהו שאנחנו פשוטי העם האדיוטים לא הצלחנו לראות. הוא זיהה את השקר עוד הרבה לפני שהוא נחשף, וזה מה שמבדיל אותו מהאנשים הרגילים, הפתטיים והכסילים שאנחנו והופך אותו לכל כך גאון!

אני רוצה לספר לכם קצת על עצמי: אני גולש באתר כבר די הרבה זמן. למעשה, מדובר כבר בכמה שנים טובות. ובשנים הללו אני עקבתי אחרי יוסי, ונחשפתי לצדדים השונים שבו, מהצד הרציני והכריזמטי, דרך הצד הרגיש שמזיל בך דמעה, ועד לצד השטותי הקורע מצחוק.

אני מצד שני טיפש! אתם בטח שואלים את עצמכם: למה אתה טיפש? טוב, אני אענה לכם על השאלה. אני התערבתי עם האדם הדגול הזה שתיארתי לכם הרגע, האדם הגאון, המצחיק והכריזמטי, למרות שידעתי עליו את כל התכונות האלה, לא חשבתי, התערבתי איתו ועשיתי את הטעות הגדולה של חיי.

אני רוצה להדגיש עד כמה אני טיפש, ההתערבות הייתה על פוקימון! ולהזכירכם, יוסי מנהל את אתר הפוקימון הגדול, המקצועי והנחשב ביותר בארץ. הוא טען שזו מתיחה. ותבינו, הבנאדם מותח את כולנו בכל שנה במתיחה גאונית ומפלצתית, ואם יש מישהו שיודע משהו גם על פוקימון וגם על מתיחות, הרי זה יוסי המלך, הגדול והראשון לשמו.

אתם מבינים כמה אני פתטי?! לא טעיתי ככה מאז שחשבתי שגולדאק הוא סוג מים ועל חושי (הוא לא, דרך אגב 0_0). וכמו שהדגשתי עד כמה אני טיפש, אני חושב שהגיע הזמן להדגיש עד כמה יוסי הוא גאון! קודם כל, מעבר לזה שהוא מנהל את האתר שלנו, וכנראה הראשון והיחיד שארגן אי פעם כנס לאנימה אחת וספציפית, הוא הצליח לעלות על מתיחת ענק שאף אחד לא האמין שזו מתיחה. בינינו, הייתם מצפים שחברה כמו הוט תשקר?! הוא האדם היחיד שיצא באופן מוצהר ואמר: חבר'ה, עצרו ,עובדים עלינו!

אולי זה בגלל ההיסטוריה שלו במתיחות, או אולי זה בגלל שהוא סתם אלוהי, אבל הוא עלה על משהו שאף אחד אחר לא חשב עליו. כל כך הרבה אנשים נפלו במתיחה הזו, וביניהם גם דף הפייסבוק של פוקימון בחזרה לישראל (כולם מוזמנים לעשות לייק), אתם הגולשים, ואפילו ויקיפדיה שינתה את הערך של פוקימון והצהירה שזה יחזור בראשון לחמישי, וכמובן אני.

לסיכום, אני ממליץ לכולנו להסתכל על חצי הכוס המלאה. לפחות אנחנו יכולים להיות גאים שהמנהל של האתר האהוב שלנו הוא כל כך חכם. עוד דבר שאתם יכולים להיות מאושרים לגביו הוא שיוסי תמיד צודק, בניגוד לאחרים שסתם אומרים את זה בלי שום כיסוי (גלעד), ואם ישאלו אתכם מי זה עמית, דעו שאני האדם הכי פתטי, עלוב וטיפש שקיים בעולם.

פוסטים קשורים

27 תגובות

 1. חא חא הבדיחה על חשבונך פירסמת את זה ביום שהודעתה שהאתר לא היה פעיל שבוע מה שאמר שלא הרבה יראו את זה 🙂
  נ״ב מקבל באהבה גם את השינויים הקטנים, אחרי הכל באמת מגיע לך, ניצחתה 😉

 2. אני מההתחלה חשבתי שההתערבות הזאת היא ממש לא בואנו.
  היט, אם אתה רצית שמישהו יכתוב דף שלם של מחמאות לך, זה אומר שיש לך חתיכת אגו, וזה גם אומר שאין לך מצפון לגרום לבנאדם לרדת על עצמו.
  מילא אני, שעושה את זה בלי שמבקשים ממני וגם כשמבקשים ממני שלא לעשות את זה (עוד אחד מהדברים שדפוקים בי) אבל זה ממש לא בסדר.
  אני מתפלא שאין לך רגשות אשם על זה.
  רק על זה שאין לך מצפון על זה שגרמת לילד להשפיל את עצמו ולנפח לך את האגו, על זה יותר ממגיע לך להפסיד בהתערבות.
  מזל טוב היטמן, יצאת מניאק.

 3. לידור עזוב. עם כל הדברים שכתובים ואתה חצי צודק, עדיף שהכתבה(לדעתי) תימחק לאחר שבוע או חצי שבוע משהו כזה, כי אתה צודק אבל עמית הפסיד בהתערבות.
  בבקשה שהדף הזה יהייה זמני.

 4. ליאור – את הבעיות הנפשיות שלך שמור לעצמך. אני ועמית התערבנו ואם אני הייתי מפסיד, הייתי כותב את אותו דבר. הוא הפסיד בכבוד ובזה נגמר הסיפור. אתה לא תהמר בקזינו ואז בסוף הערב תבוא לקופאית ותבקש את הכסף שלך בחזרה, נכון? אותו דבר פה. הייתה התערבות ואלו היו החוקים. אם זה מוציא אותי מניאק ומלא באגו, זה בסדר גמור מבחינתי. עוד דבר שכיף לי לעשות זה לצחוק על מטומטמים שמאמינים להוט שפוקימון תחזור לשידור בישראל.

 5. חחחח לידור אני באמת מאוד מעריך את ההגנה אבל באמת שאין צורך 🙂
  אל דאגה אני לא מרגיש מושפל, אני יודע בידיוק מי אני ושם התערבות טיפשית לא תוריד לי את הביטחון.
  ומאחר ואני כתבתי את זה על עצמי אני יודע שזה לא נכון 🙂
  אני לוקח את הכל בהומור 🙂

 6. האמת עמית שלפחות אתה לוקח הכל בקלות ואין הרבה אנשים שיכולים לעשות את זה אז כל הכבוד(?)

 7. כול הכבוד עמית ורגע האמנתם להוט? ברצינות? זה היה ידוע שהם משקרים הדבר היחיד שהיה נכון אצלם זה שדרגון בול יחזור רק להוט VOD.
  וגם אז בכסף
  (ב-YES שירות הVOD זה חינם)

 8. טוב לא יכולתי כבר לסבול את כל השטויות שהכתבה הזאת פולטת והדבר הכי מטומטם שעשית זה לאמר שאתה מטומטם יחסית להיטמן כי ממה שזה נראה לי ההתערבות כללה להיות השפוט של היטמן ולרדת על עצמך ואחרים בפומבי

 9. לא מכבד בכלל היטמן…
  השפלת את הבנאדם שלא לצורך אלא רק למרות האישיות שלך וזה הופך אותך לבן אדם רע ונבזי.
  תמחק את הפוסט הזה ומהר לפני שזה יוציא לך שם רע יותר ממה שיש לך עכשיו.

 10. חברה למה אתם עושים מזה עניין אני אומר שזה לא מפריע לי כי אני יודע שהכל בהומר ויותר מזה אם הייתי מנצח הייתי דורש מהיט את אותו הדבר

 11. תקשיבו הם התערבו, אני לא מבין מה כלכך מעצבן אותכם.
  קראתי הכל (מעתיק לוורד ומשנה כל פעם שכתוב "היטמן" ל"אורי" ?)

 12. איך התערבות חצי תמימה הדרדרה לדיון של בעיות הימורים אגו ונפשיות עושה לי אסוציה ישירה לאורן חזן, פעם הבאה היטמן תתערב עם אורן חזן וגם אם תפסיד או תנצח ישנאו אותו או שיאהבו אותך יותר , בכל מקרה כל אחד מנצח נגד אורן חזן משתלם להמהר מולו^,^.

 13. הערך של זה לא ניתן לשיעור!!! מדהים! איזו כתיבה נהדרת, יצא משהו נהדר מההתערבות.
  ו-הייי!!!!! אני תמיד צודק ואני אוכיח את זה תיאוריה אחרי תאוריה עד שכווווולכם תשתכנעו!! מוהעהעהעהעהעה!!

 14. תקשיבו הוט לא שיקרו לנו, זה כל הסיפור:
  בדקה התשעים הם החליטו לא להחזיר את זה ב1 במאי, הם אמרו שהם יחזירו אבל עדיין אין תאריך מדויק.
  זה הכל

 15. לא קראתי כלום חוץ מהפסקה האחרונה כי חפרת פה, היטמן.
  עכשיו אני יוצא לפורום של דרגון בול ארנה כדי לבאס את כולם בנושא של פוקימון ב1.5 הידועה בשם: "עאלק!!!!!!!!!" ביי 😉

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *