סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

עצומה: לתת לבוני את טייראנטרום!

לדף העצומה שלנו: http://www.atzuma.co.il/bonnieandtyrantrum

– – – – –

בפרק 86 של האנימה של פוקימון XY קרה דבר מרגיז!

צוות רוקט גונבים טירונט ממרכז חקר המאובנים והוא מתחמק מהם ונופל לנהר. בזמן הזה בוני מתעוררת לשתות מים, רואה אותו ומצילה אותו. הוא מצידו חושב שהיא אמא שלו כי לבושה בכותונת של טייראנטרום. יום למחרת, היא משחקת איתו, מברישה אותו, מלמדת אותו מה מותר ומה אסור והם נהיים חברים. לאחר מכן, צוות רוקט מגיע וגונב את טירונט ביחד עם בוני, אבל הם עובדים ביחד על מנת להיחלץ מהצרה. צוות רוקט לא מוותרים והם חוטפים את טירונט, ושוב בוני מנסה להציל אותו, אבל הפעם הם מחליטים להיפטר ממנה. במטרה להציל את בוני, טירונט מתפתח לטייראנטרום, מה שמאפשר לו לגבור על צוות רוקט. בוני מבקשת מקלמונט שישמור לה אותו, אבל מסתבר שהוא כבר שייך למרכז חקר המאובנים. כאות תודה, החוקרים במקום מאפשרים לבוני ולחבורה לבקר במרכז ושם היא נאלצת להיפרד מהפוקימון שלה.

אבל מה עם כל הזמן שבוני בילתה עם טירונט? מה לגבי העובדה שהיא זו שעזרה לו להתפתח? האם זה לא משנה שבוני וטייראנטרום נקשרו אחד לשני כמו אמא ובן?

אנחנו רוצים צדק חברתי! אנחנו קוראים בזאת ליוצרי האנימה של פוקימון לתת לבוני את טייראנטרום! יש לנו קול והוא ישמע! בעבר עשינו מחאה שהצאצא של קנגסקאן יקבל זהות משלו, וכשיצא לפוקימון הזה התפתחות מגה, היא התגשמה! גם זו תתגשם! הצטרפו עוד היום לעצומה החדשה שלנו! בוני וטייראנטרום לנצח! מאוחדים נעמוד, מפולגים ניפול!

– – – – –

לדף העצומה שלנו: http://www.atzuma.co.il/bonnieandtyrantrum

פוסטים קשורים

23 תגובות

 1. שלח את העצומה (ושתהיה באנגלית) לדף הפייסבוק של פוקימון ביפן או לאמייל של הערוץ שבהם משדרים פוקימון ביפן.
  ככה העצומה לא תשתפיע.

 2. תאכלס, לא רואה סיבה למה לא לתת אותו לקלמונט, גם ככה אש כבר נילחם מולו ככה שהוא לא יעשה שימוש בו, ואפשר לעשות שהוא חלש, לפי דעתי זה היה פרק רק בשביל הרגש שבוני תצטרך להתבגר, עשו כבר פרקים כאילו איתה.

 3. להתבגר? היא ילדה בת חמש! אש יתבגר לפניה!
  ודרך אגב כן! תנו לבוני את טיירנאטרום!
  כמו שאומרים, אללה כוסאומו!

 4. Avatar מגה מלואטה Y (לשעבר מגה מלואטה, מלואטה וסלבי הלוואי) (סוף סוף החלטתי איזה מהמגות אני רוצה להיות) הגיב:

  תנו לבוני את טייראנטרום!

 5. אבל הרי שהם ניסו ללכוד אותו הם לא הצליחו בגלל שהוא היה שייך למישהו וזה כמו שהכלב שלך ילך לאיבוד ואיזה מישהו ימצא אותו ויגדל אותו במשך חודש אז מה אתה תיתן לא את הכלב שלך.

 6. יופי שהוא שייך למישהו, אז שהמישהו הזה ייתן לה אותו! עובדה שהוא שמח יותר איתה, הוא הרי התפתח בשביל להציל אותה ושניהם לא רצו להיפרד זה מזה.

 7. סלוברו – אם היית עושה את ההשוואה הזו אבל בין פוקימון לתינוק, ומישהו היה מאבד את התינוק שלו, והתינוק היה נמצא על ידי מישהו אחר, נקשר אליו וגדל בזכותו, היית נותן למישהו הזה שאיבד את התינוק שלו לקבל אותו בחזרה?

 8. מה שאני לא מבינה זה איך שהיפנים באמת התייחסו לעצומה הזאת
  (כנראה הם ממש שונאים את ביבר)

 9. אולי תעשו עצומה שיחזירו את פוקימון לארץ במקום אני חושבת שזה ניצול יותר נכון של האנרגיות שלכם פשוט

 10. אולי כשנסיים נעשה עצומה שנדובב את כל הפרקים של פוקימון בישראל וגם נתרגם את הסרטים נשלח את העצומה גם לדיסני הם פעם שידרו ויש להם את ארכאוס ותכשיט החיים מדובב אז יש סיכוי שהם יסכימו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *