סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

המחזור השני של נקסוס + עדכוני אתר קטנים!

אתמול התרחש המחזור השני של נקסוס, והפעם החגיגה הייתה כפולה – מי שרצה לשחק בטורניר ORAS, יכל לעשות זאת ואכן הגיעו 10 משתתפים לקחת בו חלק; ומי שרצה לשחק בדראפט TCG, יכל לעשות גם את זה, אבל למרבה הצער הגיעו רק 4 שחקנים ולכן הוא לא התקיים.

בניסיון לעזור לליגה להתבסס מעט, הרמתי מיני פעילות באתר שאפשרה ל4 שחקנים להיכנס בחינם לטורניר ORAS, ואנשים כמו מטיאס, דיויד, ודב נכנסו בחינם. אוהד דרך אגב לא הגיע. וגם כך פרדי, נתי וגלעד. אך זה לא הרס את התוכניות לכל שאר עשרת המתמודדים אשר שיחקו אל תוך הלילה.

כמו תמיד, הנה שלושה אירועים מרכזיים שקרו בסבב השני של נקסוס: 1. אל המחזור השני של נקסוס הגיעו שחר ושגיא והיו מאוד… מה המילה המדויקת?… נלהבים(!) בנוגע לזה. אני יכול להעיד שבשלב מסוים, שגיא התלהב כל כך הרבה שהוא דפק יריקה בפנים שלי (היטמן), דבר שאני צריך להתמודד איתו עד סוף חיי.

דבר שני שקרה הוא צילום מדריך אלפא ספיר. אני לקחתי את ההתלהבות של הבחורים הצעירים האלו ותיעלתי אותה אל תוך פרק מאוד משוגע במדריך שלי, שם דיברנו על בנות, הטרדות מיניות, ואיך יצא שאני עדיין יונק חלב מהציצים של אמא שלי בגיל 30 ומשום מה – אני אוהב את זה! הפרק המלא יפורסם בהמשך השבוע!

דבר שלישי שקרה הוא הזכייה של זיו כהן, שגבר על רז, מתיאס, אביאור, אלעד, אנוכי, שחר, שגיא, דב ודיויד בדרך לנצחון. הנה לוח התוצאות. אני עצמי הרצתי שישייה חדשה ובה היו שלושה פוקימונים שטרם ניסיתי קודם ונוכח העובדה שהצלחתי להגיע למקום השישי מאוד מספקת אותי. מפה יש לי רק לאן לעלות.

– – – – –

אני רוצה לנצל את הסיכום הזה על מנת לעדכן אתכם בכמה דברים שקורים באתר:
– שילמתי את התשלום החצי שנתי לאחסון האתר, כך שנהיה פה לפחות עד ספטמבר 2015.
– הגענו ל600,000 כניסות לאתר ואני מודה לכל אחד ואחת מכם על כך!
– סיימתי לכתוב את ההרצאה שלי שתועבר בכנס הארוקון הקרוב. הנה עוד פרטים על הכנס.

פוסטים קשורים

11 תגובות

 1. אני רוצה לאמר כמה דברים: היה ממש כיף, אבל לא התלהבתי עד כדי כך כמו שגיא P: אפילו שהיה ממש מגניב, והכי חשוב! אם תציצו על מקום 6 ו7 בטבלה תראו שאני והיטמן היינו בדיוק אותו דבר וטכנית שנינו באותו מקום אפילו שנכתבנו שאני שני ואתה 6 P: אבל באמת היה ממש כיף, נקווה שתשרוד את היריקה XD ונחכה שיעלה הפרק 🙂
  6 יוסי 1 – 3 – 0 0 1.0 0 5.0 -2
  7 שחר 1 – 3 – 0 0 1.0 0 5.0 -2

 2. לפחות צויינתי בגדול הפעם 🙂
  פרס אמי + הופעה במדריך + צויינתי כאן + אולי קרב,
  יאי 🙂 XD

 3. זיו כהן הזה, נראה לי שאני מכיר אותו…
  בן כמה הוא היה בערך? הוא היה כזה ילד שרואים על פי המראה שלו שהוא עוסק בספורט?

 4. היה כיף, חבל שלא היה טופ 4 אבל לא נורא.. פעם קודמת אולי עדיף להגביל את הקרבות ל-30 דקות ולא 35, זה היה מונע תעיקוב שאני ורז עוללנו בהתחלה 😛

 5. 5dtui5 כן זה אני 🙂 שחכתי להוסיף אותך לחברים בבאנדיטו… תשלח לי הודעה, אני וולי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *