סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

פרק 1119 – נבגד, הופרע והוטרד / Betrayed, Bothered, and Beleaguered

שם הפרק – English
Betrayed, Bothered, and Beleaguered

שם הפרק – עברית
נבגד, הופרע והוטרד

שם עונה ומספר פרק
פרק מספר 1119
PJ030

תמונת הפרק

עלילה
אש נלחם עם ריולו נגד מאמן בשם טוני ואלקטאבאז שלו ואש מנצח; מה ששם אותו בדירוג 901. לאחר הקרב, פיקאצ'ו מתלהב וחושב שהוא יהיה זה שילחם בקרב הבא, אבל אש אומר לו שיחכה לתורו, שהוא ימשיך להשתמש בריולו והם ממשיכים להתאמן. בשלב מסוים דיליה קטצ'אם מגיעה ופיקאצ'ו הכועס פונה אליה לנחמה. הוא ישן לידה ובבוקר היא עוזבת. שוב אש מחליט להתעלם מפיקאצ'ו ולהתאמן רק עם ריולו, מה שמעצבן מאוד את פיקאצ'ו שמחליט לעזוב. מיסטר מיים עוקב אחריו ומוודא ששום דבר רע לא קורה לו. פיקאצ'ו ומיסטר מיים עושים את הדרך הארוכה מאוד לעיר פאלט, ובדרך הם עוברים לא מעט חוויות, ובסוף כשהם מגיעים, פיקאצ'ו מתחרט ומחליט לחזור לאש. אבל אש מופיע, מתנצל בפני פיקאצ'ו ואומר לו שהוא לעולם לא יגרום לו להרגיש שוב לבד. פיקאצ'ו סולח לו.

פוקימונים בולטים בפרק

אירועים מיוחדים בפרק
– אש נלחם באליפות העולם של פוקימון, מנצח ועולה לדירוג 901.

קישורים

פרק 1118

עונה 23

פרק 1120

מדריך פרקים

פוסטים קשורים

10 תגובות

  1. קקא עונה הכל שם כל כך לא הפוקימון שהיה הרי ברור שאש היה שולח
    את פיקאצ'ו אם היינו או באינדיגו או בקאנטו

  2. עוד לא יצא לי לראות את העונה הזאת אבל ראיתי חלק מהעונות הקודמות כמו שחור ולבן ליגת אינדיאגו XY שמש וירח ואיי תפוז אבל בניתים העונה האהובה עלי היא XY כי לאש היו פוקימונים חזקים הפעם כמו גרנינג׳ה וסרנה היא הדמות האהובה עלי בכל האנימה

  3. ואגב העונה של שחור ולבן היתה נוראית אש עם הפיקצו שלו שנלחם בכמה ליגות אלוף איי תפוז הפסיד לסניבי שלא נלחם אף פעם עם מאמן שלא אימין עוד אף פוקימון השתעממתי שם האקשן לא היה מענין והפרט שהכי מציק לי הוא סוף עונה העונות בקרב מול גטסיס ) אני מקווה שרשמתי את השם שלו נכון)לא היה מענין והיה נורא ציפיתי לקרב מלא אקשן עם הדרקונים אגדים וגם הציק לי שהחסירו דמויות מצוות פלזה כי כאב לי לא לראות את שלישית הצללים אני חולה עליהם למה להרוס ככה את עלילות דור 5!? (מזל שיש את המנגה היא הרבה יותר בעלת אקשן )

  4. המאמן שאש נלחם מולו הוא זה שהיה במכון של סרן סרג' בפרק שבו אש נלחם במחליפה של סרג'

  5. אני לא סובל את שחור לבן ואני לא הכי אוהב את xy ואני ראיתי את כל העונות 70 פעם זאת בין הכי גרועות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *