סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

הכירו את בונסוויט, ביוור, קומפי, מאדסדייל, מימיקיו, ווימפוד!

שם: בונסוויט (Bounsweet).
סוג: עשב.
זן: פוקימון הפרי.
גובה: 0.3 מטר.
משקל: 3.2 ק"ג.
יכולת: Leaf Guard / Oblivious.
מתקפה:
מידע: בגלל שהוא מפיץ ריח טוב מכל גופו, בונסוויט הוא מאוד פופולרי בקרב פוקימונים ובני אדם ברחבי אלולה. יש לו אפקט של הרגעה על בני אדם. הרבה אנשים נותנים להם לחיות בבתים שלהם כמעיין מטהר אוויר. לרוע מזלם, הם לפעמים נאכלים על ידי פוקימונים בשל ריחם. כאשר הוא בורח מפוקימונים, הוא מקפץ על פני האדמה. מאחר והקפיצות שלו לא מעידות אחרת, אז אף אחד לא בא לעזרתו. כאשר הוא מותקף על ידי אויבים, הוא מסובב את העלים שעל ראשו. הצד השלילי של דבר זה הוא הסחרחורת שבאה לאחר מכן.

– – – – –

שם: ביוור (Bewear).
סוג: נורמלי ולחימה.
זן: פוקימון זרוע חזקה.
גובה: 2.1 מטר.
משקל: 134.9 ק"ג.
יכולת: Fluffy/Klutz.
מתקפה:
מידע: כאשר הוא מתנהג באופן ידידותי, הוא מנופף את ידיו קדימה ואחורה, ואסור לגשת אליו באופן לא מפוקח. ידוע שזה פוקימון מסוכן, אפילו בתוך אלולה. ישנם אפילו שלטים המזהירים על קיומו ליד איזורי המחייה שלו. כאשר מאמן מתחבב על ביוור, הוא יראה לו את אהבתו בחיבוק אוהב. אבל העוצמה של החיבוק הזה היא הרסנית. מאמנים צריכים להראות לפוקימונים שלהם כיצד לשלוט בכוח שלהם כאשר הם מפגינים חיבה. יש לו את היכולת Fluffy והיא חותכת בחצי את הנזק של מתקפות שמצריכות מגע ישיר. אך בו בזמן זה מכפיל את הנזק ממתקפות מסוג אש. יש כמה ביוור אשר משתמשים בטכניקות של קרב מגע, ומסתבר שהם לומדים את זה מצפייה בבני האדם שמתאמנים ביערות. הידיים והרגליים שלו הם מאוד מפותחות. עמוד השידרה שלו מאפשר לו להרים משקלים של טון ומעלה. הוא אוהב לחבק. חיבוק ממנו יכול לשבור כל דבר לשניים.

– – – – –

שם: קומפי (Comfey).
סוג: פיה.
זן: פוקימון מבחר זרים.
גובה: 0.1 מטר.
משקל: 317.5 גרם.
יכולת: Flower Veil / Triage.
מתקפה:
מידע: קומפי בוחר פרחים ותמיד מסתובב איתם. הוא יוצר עיגול פרחוני, משפריץ על זה שמן מגופו, דבר שנותן להם ארומה מרגיעה יותר. הוא נוהג לתת את הפרחים הללו למי שהוא אוהב. הארומה שלו יכולה להרגיע גם אותו וגם את בני בריתו. הוא עוזר גם במרכזי הפוקימונים לבני אדם ולפוקימונים, תודות לארומה שלו. כאשר הוא מותקף על ידי פוקימונים, הוא זורק עליהם את הפרחים כדי ליצור פתח של הזדמנות, ואז הוא בורח או תוקף בחזרה. Triage היא היכולת שלו והיא מאפשרת לכל מתקפה מרפאת להיות בעלת עדיפות ראשונה.

– – – – –

שם: מאדסדייל (Mudsdale).
סוג: אדמה.
זן: פוקימון סוס הבחירה.
גובה: 2.5 מטר.
משקל: 920.0 ק"ג.
יכולת: Own Tempo / Stamina.
מתקפה:
מידע: מאדסדייל ידוע בגוף החזק שלו ובגבורה הרגשית שלו, מה שמונע ממנו את האפשרות של להתרגז מכל דבר. הוא לעולם לא בוכה, לא משנה מה הסצנה שהוא נמצא בה. הוא מסוגל להביס את יריביו במכה אחת בודדה. הרגליים שלו מכוסות באדמה מגינה, והמשקל של האדמה הזו מגביר את הכוח של הבעיטות שלו. אומרים שכל מה שצריך זו בעיטה אחת ומכונית יכולה להפוך לגרוטאה. מהירות הריצה שלו היא לא גדולה, אבל יש לו כוח וסיבולת. הוא יכול להמשיך לדהור למשך 3 ימים ו3 לילות כשהוא מושך משקל של 10 טונות. כאשר הוא דוהר ברצינות, הכוח של הרגליים שלו יכול לחפור חור רציני באדמה, אפילו באספלט. נאסר עליו לרוץ במשטחים מסוימים באלולה.

– – – – –

שם: ווימפוד (Wimpod).
סוג: חרק ומים.
זן: פוקימון הזנב המסובב.
גובה: 0.5 מטר.
משקל: 12.0 ק"ג.
יכולת: Wimp Out.
מתקפה:
מידע: יש לו טבע פחדן, והוא נזהר מקולות או תנועות חדות. אם תיגש אליו בקבוצה, הוא מיד יברח. כאשר הוא מרגיש מאוים, הוא יפיץ נוזל רעיל. הריח של הנוזל הזה יודיע לכולם שיש סכנה בסביבה. למרות הפחד שלהם, הם נוטים לגשת לפוקימונים או לבני אדם שלא זזים. פוקימון זה אוכל ומאכסן כל דבר שהוא מוצא על האדמה. הוא גם אוסף כל פיסת זבל שנמצאת בים, אז הם לרוב מאוד מוערכים כמנקים. הם לפעמים סוחבים איתם מוצרים כמו פנינים ודברי יקרי ערך, כך שפוקימונים כמו מורקרו ובני אדם יכולים לסמן אותם כמטרה. יש לו את היכולת Wimp Out וכאשר חיי הפוקימון צונחים מתחת לחצי, הוא בורח או מחליף למישהו אחר בקבוצה.

– – – – –

שם: מימיקיו (Mimikyu).
סוג: רוח ופיה.
זן: פוקימון התחפושת.
גובה: 0.2 מטר.
משקל: 680.3 גרם.
יכולת: Disguise.
מתקפה:
מידע: מימיקיו חי את חייו כשהוא מכוסה תמיד ונמצא תמיד בסתר. אנשים מאמינים שמי שרואה את צורתו האמיתית – יחלה במחלה מסתורית. אנשים באלולה משוכנעים שאסור לנסות להסתכל מתחת לתחפושת שלו. הבריאות של הפוקימון הזו קורסת כאשר הוא נמצא בשמש, כך שהוא מעדיף מקומות חשוכים. השמועה היא שהוא מכסה את עצמו כדי להסתיר את עצמו מהשמש. הפופולריות של הסחורה סביב פיקאצ'ו מלפני 20 שנה היא הסיבה שהוא גורם לעצמו להיראות כמו פיקאצ'ו. למעשה, הוא מפחד להיות בודד והוא חשב שהוא יוכל להיות חברם של בני האנוש אם הוא יציג את עצמו בתור פיקאצ'ו. יש לו את היכולת Disguise אשר מאפשרת לו להתחמק מנזק של היריב לפעם אחת בלבד. אז המראה שלו משתנה.

פוסטים קשורים

12 תגובות

 1. זה יפה איך שעשו למימיקיו שכולם הסתכלו על הראש,
  ואף אחד לא יסתכל על הגוף האמיתי שלו ויחשוב שזה תחפושת

 2. קומפי הוא נראה כמו קלפקי של אלולה, ביוור זה שם מצחיק כי זה תיזהר באנגלית, מאדסדייל נראה כמו בד אס, ווימפוד נראה נחמד ומימיקיו נראה מטריד ומגניב באותו הזמן יש גם תאורייה שהוא כמו דיטו ויהיה כל מיני מימיקיו.
  גם יש לך טעות היט מן רשמת על ביוור פוקימון נוצת העשב

 3. בכנות, חוץ מראוולט, אני לא ממש מת על הפוקימונים של הדור החדש…

 4. בקטע על מאדסדייל יש רמיזה על זה שאולי יהיה אפשרי לרכוב עליו במשחק: "נאסר עליו לרוץ במשטחים מסוימים באלולה"
  כלומר יש משטחים שבהם כן מותר לו לרוץ (ואולי גם להרכיב אנשים עליו)

 5. הטעות עם ביוור תוקנה. תודה.

  זה רק אני או שזה מוזר שמלבד הסוס והאגדי, כולם פוקימונים קטנים?

  מימיקיו הוא המועדף החדש שלי! יש כל כך הרבה תמונות קריפיות שלו שזה מדהים ומתוק בו זמנית!

  בסך הכל רואים שינוי בפוקימונים החדשים, כאשר יש יותר התחשבות בצד התחרותי של פוקימון.

 6. השם של ביוור פשוט גאוני!

  אני היחיד ששם לב שמאדסדייל הוא הפוקימון השני הכי כבד בעולם אחרי גראודון (לא כולל מגות)? אגב, זה קצת עצוב שהוא לא בוכה לעולם, לא?

  נראה לי באלולה, לצוות רוקט יהיה ברוקסיש או ביוור (בנוסף לוואבאפט) לג'סי ודראמפה (הדרקון ההיפי) לג'יימס.

  שמתם לב שהאוזניים של ביוור נראות קצת מזויפות?

  למה לעזאזל מימיקיו הוא פיה?

  ושוב, אני רוצה שברוק יחזור למסע עם אש באנימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *