סרטים

ספיישלים

תוכנית (אופקים)

תוכנית (אש קטצ׳אם)

חדשות

פוקידע

כתבות

מנגה

מידע

פוקימון שני וארגמן

משחקים

מדריכים

יצירה

פוקימון כחול לבן

מחוז מפלצות כיס

יוטיוב

אתר פוקימון חדש בסצנה הישראלית: PokemonZ

גיא מיכאל הוא מעריץ פוקימון שמקים בימים אלה את "פורטל הפוקימון של ישראל". בהודעות הפרסום שלו, הוא מבטיח אתר עם שלל כתבות, סיקורים, פעילויות, ופרסים הנוגעים כולם לנושא פוקימון. הוא מוסיף ומציין שמערכת האתר תספק מידע שוטף אודות פוקימון 24/7 ותביא עדכונים, חדשות, ידיעות מסעירות על הסדרה ועל המשחק עצמו. בנוסף לאלה, מפעם לפעם יופעלו פעילויות והגרלות ברמה גבוהה ביותר שבהם יהיו כרוכים פרסים והפתעות מהנות שיהיו קשורים לאתר. לסיכום, הוא אומר שהאתר שלו הוקם בשביל חובבי הפוקימון הישראליים שמעוניינים בפורטל ישראלי, שיכלול בתוכו את מיטב הדברים ברשת.

אנחנו במפלצות כיס מאחלים להם בהצלחה!

http://pokemonz.co.il/

פוסטים קשורים

22 תגובות

 1. בהמשך לשיחה שלי עם יוסי…
  חברים יקרים.. יוסי כתב זאת במקום אחר אך לא כאן.. האדם שטוען כי הוא מקים את האתר.. הוא פיקציה. הוא משתמש פיקטיבי. מי שבאמת פותח את האתר זה אדם אחר.
  לא יודע מה אתכם.. לי אישית נשבר ממסיכות.
  אנשים שפותחים ערוץ יוטיוב מאחורי מסיבה (כמו אומגה בלייז) וגם האתר הזה… שכביכול מקים מישהו בשם "גיא" כאשר לאדמיין קוראים איתי.

  יש פה תחושה לא נעימה.
  בכל פעם שמישהו כזה מקים משהו מאחורי מסיכה אני מתעניין.. ובדרך כלל מקבל תירוצים שונים ומשונים.. ותמיד יש לי את התחושה שאותו האדם מסתיר את הזהות שלו כי הוא לא רוצה שהחברים שלו ידעו כמה הוא אוהב פוקימון.
  מבחינתי זה קו אדום.
  אני אישית לא מוכן לגלוש באתר פוקימון שהמנהל שלו לא אוהב פוקימון או אוהב אך מתבייש בזה.

  וזה נכון גם לא רק לגבי פוקימון
  חברים יקרים.. כל אחד ואחת מכם נפלאים. תאמינו בכל מה שאתם עושים ואל תתביישו בעצמכם.

  לכל אותם חברים (וזה לא רק האתר החדש) שמסתתרים מאחורי מסיכות…. אם אתם באמת רוצים להיות חלק מהקהילה.. תורידו את המסיכה. תשברו את הדיסטנס. תתקרבו.

  בוא נגיד שלא הייתי מציע לאף אחד לעזוב את מפלצות כיס לטובת האתר החדש הזה.. אם הוא יקום בכלל… אני נותן לו גג חצי שנה לפני שהוא נסגר.

 2. פרדי כמובן שאף אחד לא יעזוב את האתר רובנו גולשים במפלצות כיס כבר שנים, זה נחמד שיש עוד אתר פוקימון בארץ לא בגלל שהתחרות גודלת אלה בגלל שהקיהילה גודלת, ולכן אני מאוד מעריך את יוסי שהוא פרגן לאתר שאמור להיות מתחרה (שכנראה שבלי הפרסום של יוסי לא הינו שומעים על האתר בכלל)
  אני חושב שלמנהל של האתר יש זכות מלאה ״להסתתר מאחורי מסכה״ לא אכפת לי אם זה ״גיא״ או ״איתי״ אכפת לי רק מהתוכן שהוא מפרסם (גם את הטמן לקח לי זמן לגלות שהוא יוסי, לא בגלל שהוא ״התבייש״ בזהות שלו אלה בגלל שבמקום שם היה לו כינוי)
  אם חברים שלו יצחקו עליו בגלל שהוא אוהב פוקימון אז למה שהוא יגיד להם? למה שזה ימנה ממנו לפתוח אתר שהוא אוהב?, אם זה באמת נכון וזאת הסיבה שהוא מסתתר מאחורי שמות דימיוניים אני להפך גם יעריך אותו בגלל שהוא עושה משהו שהולך נגד הזרם גם אם זה בגלוי או בסתר

 3. מסכים עם פרדי, זה לא נכון להתחבא מאחורי כינוי בטח ובטח אם אתה מנהל של הקהילה. ואומגה בלייז דוגמא מעולה לזה, אין לי בעיה אם הוא לא רוצה לחשוף את הפנים או את השם כי הוא לא רוצה שיטרידו אותו מעריצים ברחוב או שיבואו אליו הביתה, בחו״ל רוב הפוקטיוברים משתמשים בשמות פיקטיביים כמו שיידי פינגווין, קינג נאפי וכו׳. אבל אם הוא משתמש בשם פיקטיבי כי הוא מתבייש או כי הוא לא רוצה שחברים שלו ידעו שהוא מתעניין בפוקימון זה כבר סיפור אחר

 4. שלום, אני בעל האתר PokemonZ.co.il – פורטל הפוקימון הישראלי, שעתיד להיפתח בקרוב, ממש בעוד ימים ספורים.
  אשמח "להגיב" לכל האשמות שנזרקות כאן.
  ראשית, אינני מבין מדוע אתם מתעסקים במשהו שהוא לא רלוונטי בכלל – השם שלי. הסיבה היחידה שאני פותח את האתר היא משום שאני רוצה "להגשים חלום" ולעשות את הצעד הזה, צעד שאני חולם עליו כבר לא מעט שנים ועכשיו אני רואה את זה כזמן לגיטימי ביותר. האתר עוצב, ותוכנת בצורה הגבוהה ביותר, האתר לא הוקם במטרה להווה תחרות לאתר "מפלצות כיס", אני בעצמי גולש, גלשתי ואמשיך לגלוש כאן לעוד ימים רבים גם לאחר הקמת האתר PokemonZ. להפך, אני יותר מאשמח לשיתוף פעולה כזה או אחר עם האתר, מפלצות כיס.
  אני לא כאן במטרה לפגוע, אלא כפי שאמרו להרחיב את קהילת הפוקימון בארץ, וזה חלק מהניסיונות שלי.
  לכן, אינני מבין מה כל ההמולה הזו סביב השם שלי או דבר כזה או אחר, אני מודע בהודעה רשמית, האתר PokemonZ.co.il לא יתרה בשום צורה באתר מפלצות כיס, להפך אני מוכן לעשות שיתוף פעולה רשמי בין האתרים באופן מלא, בצורה שיסוכם ע"י וע"י בעל האתר הנוכחי, לפי מה שהבנתי – יוסי אוחנה. כמובן אם רצונו יהיה זהה לשלי.

  שיהיה סוף שבוע נהדר.

  PokemonZ.

 5. עמית צר לי, אני חולק עליך.
  אני חושב שבן אדם צריך להיות שלם עם עצמו.
  אם חברים שלך צוחקים עליך בגלל תחביב שלך… בגלל משהו שאתה אוהב… אז יש לך בעיה בחברים.
  למה צריכים להיות סלחניים כלפי זה?
  אם יש לך משיכה מינית לבני מינך וחבריך צוחקים עליך, האם זה תקין?
  אם אתה עובד בעבודה בשכר נמוך וחבריך צוחקים עליך, האם זה תקין?
  כנ"ל תחביבים.

  וכן יוסי, יש לי בטן מלאה. כי אני נמצא בעולם הפוקימון בכלל ובעולם הפוקימון הישראלי בפרט כבר שנים.ראיתי המון הבטחות שלא קוימו.
  אתם יכולים להסתכל אחורה ולראות.. מלבד מקרה אחד ספציפי של אדם שהגיע בלי לחשוף את שמו ובכל זאת הצליח (יוסי), כל האחרים לא הביאו איתם שום דבר.
  כמה מכם עוקבים אחר הסרטונים של אומגה בלייז?

  להקים עוד אתר זה לא משהו שמגדיל קהילה.
  זה מגדיל קהילה אם אתה מפרסם בצורה רצינית, בא לכנסים וכן הלאה.
  אם אתה חי בסרט שאתה סוכן שב"כ ולא חושף את זהותך- זו בדיחה.

  והדוגמה הטובה ביותר כמובן היא יוסי שאותו לא הכרתי לפני חשיפת זהותו.
  מה נשתנה מאז חשיפת הזהות?
  יוסי מגיע לטורנירים, עוזר לפתח את הקהילה ומפרסם.
  יוסי מגיע לכנסים כלליים ומפרסם את הקהילה.
  יוסי מרים כנסי פוקימון!!!

  כל זה לא היה קורה אם יוסי לא היה מסיר את המסיכה.

  אנשים צריכים להתגאות במי שהם ובמה שהם עושים.
  הורדת המסיכות היתה ההתקדמות הגדולה ביותר של הקהילה הישראלית. אסור לנו לחזור אחורה. אסור לתת יד למגישי תוכן שמסתתרים מאחורי מסיכה.
  שוב אני אומר.. למשתמש מן השורה מותר לעשות מה שהוא רוצה.
  אבל למגיש תוכן לא.

  דרך אגב.. חלק מכם גם מכירים אותי בתור המוכר בדוכן של "צ'וצ'ים"
  אתם מתארים לכם מצב שבו הייתי מגיע לכנס פוקימון עם כובע גרב על הראש?
  מבחינתי אין הבדל בין זה, ליוטיובר, למגיש אתר..

  נ.ב מגיש האתר הזה הגדיל לעשות ולא רק שהסתתר מאחורי כינוי סטייל "מאדקיפ", אלא ממש בנה יוזר פיקטיבי על שם שאינו שמו.
  סלחו לי, זה גורם לי לחשוב כאילו מישהו שם חושב שאנחנו טיפשים.

 6. אני מאחל לך המון בהצלחה.. אבל לדעתי האישית (שוב.. אישית) השם כן משפיע. כי כשמישהו בוחר להשאר בצללים… זה מעורר חשד.
  אני אישית מאוד אוהב פוקימון ולי חשוב לדעת שאני מקבל את התוכן מ"גבר גבר" ולא ממישהו שמתבייש בעצמו.
  אבל שוב.. אולי זה רק אני.. ועמרי.

 7. פרדי אם המסכה שהוא ״לובש״ מונעת ממנו הסחות דעת של מה החברים שלו יחשבו עליו ועוזרת לו להתמקד רק בתוכן אז אני רואה בזה היתרון
  ואין מה לעשות פוקימון נחשבת בעיני רבים כסדרת לילדים (יש הרבה דוגמאות לאנימות מגיל 14+ אבל עדיין בגלל שזה מצוייר חושבים שזה לילדים)
  אני גם מנחש שאתה מהמרכז איזור תל אביב וכו׳, נכון?

 8. לא. אני במקור מאשדוד… אחת ממעצמות הערסים העולמיות.
  ואני את שלי אמרתי.
  מה ההבדל בין ספק תוכן מאחורי מסיכה לאחד שלא? תראו את יוסי מול יוסי של פעם.
  תראו את רז היוטיובר מול אומגה בלייז…
  רז לא משתמש בקאפצ'ר כארד כי אין לו. בכל זאת.. הסרטונים שלו פי 1000 יותר שווים והצפיות בהתאם.

  יותר קל להתחבר למי שאנושי.
  דרך אגב… אם אותו האדם חושב שהסתתרות מאחורי זהות פיקטיבית זה משהו שמחזיק מעמד.. בהתחשב בכך שהשם האמיתי שלו מופיע כבעלי הדומיין ברשם האתרים ועולה בחיפוש זריז בגוגל…. סביר להניח שכל אדד מהחברים שלו שיחפש אותו ולו כדי למצוא אותו בפייסבוק.. יגיע לעובדה כי הוא מחזיק ברשותו את פוקימונז.

  ועמית, גם כשבתור נער שיחקתי יוגיהו, שיחקתי בקניונים. וכשלמישהו היה מה להגיד בנושא.. זרמתי איתו ועניתי לו בהתאם.
  ברגע שאנשים יראו את הבטחון העצמי שלכם במשהו…. זה לא ישנה שאתם חובביפ וקימון.
  אם תהיו חסרי בטחון.. אז יצחקו עליכם ולא משנה מה.

  רק רוצה לציין שרוב השחקנים הבוגרים בבנדיטו לדוגמה, נמצאים בזוגיות. כולם היו בזוגיות גם לאורך רוב תקופת התיכון והחטיבה.
  כולם הוזמנו למסיבות וכדומה, הולכים לאירועי ספורט וכדומה…
  וכולם חיים ונושמים פוקימון. אחד מהם אפילו דאג לקעקע פוקימונים על 2 הידיים שלו (כל הכבוד דניאל!)

  ולא מדובר באנשים מתל אביב… מדובר באנשים מאשדוד, באר שבע וחיפה.
  אז איך להם לא הציקו? כי הם הראו טוב מאוד שהם טובים ומגניבים על אף ואולי אפילו בזכות התחביבים שלהם.

  להיות מקורי ומיוחד זו לא סיבה לבושה.

 9. פרדי עדיין לא שנתה את דעתי אם הוא מתבייש בזה והוא יודע בוודאות שהיו אנשים שיצחקו עליו אז למה להכריח אותו לעבור את זה?
  זה שהוא אוהב פוקימון זה לא מה שמייחד אותו אני בטוח שיש עוד דברים שמייחדים אותו הוא יכול להמשיך את שגרת החיים שלו ולהיות יחודיי גם בלי שאנשים ידעו שהוא מאחורי פוקימונזי
  אין ספק שמפלצות כיס התפתח בהרבה ממה שהוא היה פעם אבל אני לא חושב שיש לחשיפה של יוסי קשר לזה (חוץ ממה שנוגע לכנסים) , ההתפתחות מקורה בהשקעה ובזמן, כמובן שיותר כיף לפנות לבעל אתר אנושי שיודעים את שמו הפרטי ואני מודה שגם חיפשתי אותו בגוגל מסקרנות לאיך שהוא נראה אבל אני יכול להתחבר גם לאדם אם אני יעריך את העבודה הקשה שלו גם בלי לדעת את שמו הפרטי (כמו שהערכתי את היטמן לפני שידעתי שהוא יוסי)

 10. למען האמת, אספר שאני הייתי "היטמן" במשך שנים. חשבו שאני בחורה וחשבו שאני ערבי וחשבו שאני אלף ואחד דברים. מעולם לא שאלו אותי מה שמי, ומי אני, ולכן לא הרגשתי צורך לחשוף את עצמי. כך שבתור גולש, נהניתי משני העולמות.

  עם הזמן בניתי את האתר הזה וכבר ב2012, שנתיים לאחר שהאתר קם, חשתי את הצורך לצאת מן הבועה שלי ולהציג את עצמי. ההסבר המדויק היה: "הסיבה שאני לקחתי על עצמי לספר לכם את זה היא כי אני חושב שהגיע הזמן להתקדם קדימה. בנוסף לכך, האתר הזה הפך להיות "בית" עבור כל כך הרבה גולשים, כך שאני מרגיש שיהיה נכון יותר אם אפתח בפניכם את הלב כמו שאתם עשיתם למעני."

  https://pocketmonsters.co.il/?p=9871

  מן הסתם, מהרגע שיכולתי לשלוח לאנשים הצעות חברות בפייסבוק תחת השם יוסי אוחנה, ולהירשם ולהעביר הרצאות בכנסים תחת השם יוסי אוחנה, ולהיות מוכר גם כהיטמן (הבחור שהשקיע את הנשמה שלו בפוקימון) וגם כיוסי אוחנה (זה שמשקיע את הנשמה שלו בפוקימון), זה יצר קפיצת מדרגה וממצב של 40 אלף כניסות בשנה עברנו ל40 אלף כניסות בחודשיים.

  אני לא שותף לדעה של פרדי. אותי לא שפטו על כך ולכן אני לא יכול לשפוט אחרים. לא את בעל האתר פוקימונז ולא את אומגה בלייז. אבל אני כן יכול לראות כיצד הדברים שפרדי אומר הם נכונים וההצלחה האמיתית של האתר באה רק לאחר חשיפתי.

  בכל מקרה, שיהיה לכם המשך דיון נעים!

 11. תודה רבה על התגובה
  למען האמת..אני חושב שהדיון די נגמר.
  אנשים יכולים להסכים איתי או לא להסכים איתי…זה לא משנה בעצם.

  לבחור שרוצה להקים אתר:
  שוב אאחל לך בהצלחה. רק דע להיכן אתה נכנס. אי אפשר להחזיק אתר כזה בלי להתגלות.. הקהילה חייה ונושמת. זה ידרוש ממך הרבה זמן. החברים שלך יגלו את זה.
  וכשהם יגלו דבר כזה וידעו שהסתרת את זה.. זה רק יתן להם סיבה רצינית יותר לצחוק עליך. מאחל לך המון הצלחה..ומציע לך להתחיל מראש ברגל ימין ועם המשתמש האמיתי שלך ולא עם זהויות בדויות. חושב שזה יועיל לך 🙂

 12. אני עוד זוכרת שרציתי לפתוח אתר פוקימון gt ועד היום לא נפתח חחחחחחחחח…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *